CAMPO BOSCO

Festiwal Campo Bosco to cykliczne spotkania młodych ludzi, którzy pod koniec sierpnia przyjeżdżają do Czerwińska nad Wisłą, aby wspólnie się modlić, bawić i rozwijać – w duchu  św. Jana Bosko. W programie znajdują się m.in. modlitwy, panele, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty i koncerty.

O nas

Od niemal 30 lat organizujemy Festiwal Młodych Campo Bosco. Początkowo festiwal odbywał się w Lutomiersku koło łodzi, obecnie organizowany jest w czerwińsku nad w Wisłą. Cztery dni wypełnione zabawą pod sceną, warsztatami i spotkaniami z ciekawymi gośćmi, nie brakuje również czasu na modlitwę, codzienną Eucharystię i Adorację. Kolejny XXX Jubileuszowy Festiwal CAMPO BOSCO odbędzie się w dniach 24 - 27 sierpnia 2023 r.

Program

Na festiwalu funkcjonują 3 niezależne sceny: strefa Normal – przeznaczona na spotkania z ciekawymi gośćmi, strefa 18+, nazywana również sceną alternatywną, na której odbywają się kameralne występy i przedstawienia oraz scena główna, na której grane są najważniejsze koncerty. Podczas warsztatów cały średniowieczny klasztor wraz z jego ogrodami zamieniają się w miejsce ćwiczeń, spotkań i wymiany doświadczeń.

Niezbędnik

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak dojechać do Czerwińska Nad Wisłą?

Jak się zapisać?

Jaki jest koszt uczestnictwa?

Kto może uczestniczyć w festiwalu?

Jak wygląda zakwaterowanie i wyżywienie?

Czy ktoś czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem uczestników?

Co otrzymuje uczestnik w pakiecie?

Galeria